Písemná aukce 19 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky
3317
1900-35 sestava 15ks obrázků, různá místa, různé provedení, litografie, ozdobný ořez, zlaceno, tlačeno, vysekáváno
Vyvolávací cena: Kč