Písemná aukce 19 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky

Aktuálně běží Aukce 70, kde můžete najít podobné položky a dražit!
68969 - 1900-35 sestava 15ks obrázků, různá místa, různé prov
1900-35 sestava 15ks obrázků, různá místa, různé provedení, litografie, ozdobný ořez, zlaceno, tlačeno, vysekáváno
Vyvolávací cena: