Písemná aukce 19 / Filatelie / Zábory

70206 - 1938 RUMBURK, Mi.49, 42ks blok s horním a dolním okrajem z
1938 RUMBURK, Mi.49, 42ks blok s horním a dolním okrajem zn. 50h Doss Alto, obsahuje 7x spojené typy přetisku (vykřičník); natržení v jedné krajové zn., kat. jen spojené typy Trojan 12.600Kč, celkem kat. 1680€
Vyvolávací cena:
66372 - 1938 RUMBURG  Mi.51, 50h Plzeň, 50-blok, celá levá polovi
1938 RUMBURG Mi.51, 50h Plzeň, 50-blok, celá levá polovina PA, zajímavý studijní materiál, svěží, kat. 500€
Vyvolávací cena:
68956 - 1938 2x zasílaný firemní R dopis z Banské Štiavnice do
1938 2x zasílaný firemní R dopis z Banské Štiavnice do Weiprt zaslaný v období mobilisace(!), poprvé vyfr. zn. Pof.303 3x, s DR ze dne 22.IX.38, přeškrtnuté modrou rudkou, doplněno Zpět a vzadu Zabráno, podruhé vyfr. zn. Pof.308, 341 s DR ze dne 20.X.38, příchozí DR Weiprt 26.10.38; svislý přehyb a drobná natržení a skvrny v okrajích
Vyvolávací cena:
68803 - 1938 6ks filatelistických lístků, provizorní propagandis
1938 6ks filatelistických lístků, provizorní propagandistická razítka jako Aš + vyfr. přetiskovou zn. Mi.4, Hilberten, Brünlitz, Wachtl, Reichenau b. Gablonz, Ober Wernersdorf; vše bez poškození
Vyvolávací cena:
69196 - 1938 fotopohlednice Ústí vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3P
1938 fotopohlednice Ústí vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf - 1x přetisk Aussig ist Frei, znehodnoceno fialovým provizorním raz. Aussig/ Wir sind frei/ 17.X.1938; bez poškození
Vyvolávací cena:
69197 - 1938 obchodní lístek vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf (c
1938 obchodní lístek vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf (chybí 2 zoubky) s provizorním černým raz. Orlice se svastikou/ Wier sind frei!/ 10.X.38, Wegstädtl
Vyvolávací cena:
68829 - 1938 pohlednice zaslaná na Moravu, vyfr. zn. 6Pf, vyznačen
1938 pohlednice zaslaná na Moravu, vyfr. zn. 6Pf, vyznačeno doplatné 80h, dopl. známky vylepeny na obrazové straně, DR Sternberg Odergeb./ 4.12.38 + červený příležitostný kašet s datem, přích. Olomouc/ 5.XII.38
Vyvolávací cena:
69297 - 1938-41 sestava 3ks firemních R dopisů s DR Rumburg, Bense
1938-41 sestava 3ks firemních R dopisů s DR Rumburg, Bensen, Reichenberg + 2ks obyčejných dopisů, 1x s čs. cenzurou, 1x SR Karlsbad; zachovalé, pouze 1 obálka silný přehyb
Vyvolávací cena:
68838 - 1939 lokální přetisk Moravská Ostrava, filatelisticky mo
1939 lokální přetisk Moravská Ostrava, filatelisticky motivovaná celistvost zaslaná jako tiskopis, vyfr. smíšenou frankaturou čs. zn. Znak 20h + 10h s přetiskem Wir saind Frei!, Mi.2, zkoušeno, DR Moravská Ostrava 25.III.39 doplněné o červené propagandistické kašety; bez poškození
Vyvolávací cena:
68844 - 1939 R dopis vyfr. zn. s přetiskem Wir sind frei! Moravská
1939 R dopis vyfr. zn. s přetiskem Wir sind frei! Moravská Ostrava, Mi.7, 9, 31, vše zkoušeno, DR Moravská Ostrava 21.III.39, doplněno červenými propagandistickými kašety; obálka svisle přeložena a otevřena ze 2 stran, kat. 260€
Vyvolávací cena:
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
70842 - 1938-39 sestava 5ks pohlednic vyfr. polskými zn. s DR zabra
1938-39 sestava 5ks pohlednic vyfr. polskými zn. s DR zabraných pošt. úřadů, Ciezsyn 2, Skrzeczon; bez poškození
Vyvolávací cena:
67385 - 1938-40 sestava 5ks pohlednic ze Slezska, z toho 2ks polský
1938-40 sestava 5ks pohlednic ze Slezska, z toho 2ks polský zábor (1938-39), DR Lutynia Polska 23.XII.38 a Bogumin 2/ 27.VII.39 + 3x německý zábor (1939-40), 1x provizorní řádkové raz. Karwin (Oberschl.), 2x 2-kruhové raz. Karwin 21.3.40 a Jablunkau 23.12.40, zachovalé
Vyvolávací cena:
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
68903 - 1942 2ks maďarských dopisnic zaslaných do Protektorátu,
1942 2ks maďarských dopisnic zaslaných do Protektorátu, 1x P111, dofr. zn. 20f, zaslaná letecky, DR Munkacs 42.IX.22., prošlé německou cenzurou, bez atributů Let. přepravy, drobné lomy v okrajích, druhá obrazová dopisnice P97/ C-13 s DR Munkacs 39.I.,12., odřené okraje
Vyvolávací cena:
69040 - 1938 sestava 12ks celistvostí, příležitostná razítka V
1938 sestava 12ks celistvostí, příležitostná razítka VISSZATÉRT, velmi zajímavé kusy
Vyvolávací cena:

Písemná aukce 19 / Filatelie / Zábory - Informace

V této kategorii zařazujeme položky poštovní historie z období 1938 a dělíme jej na Německý zábor - Sudety, Polský zábor a Maďarský zábor na Slovensku.