Písemná aukce 20 / Pohlednice / Místopis
2584
1909 BRNO - Pekařská ulice, barevné, použité, známka stržená, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2586
1925 BRNO - dřevoryt, záložna střádalů, Rašínova 2; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2587
1928 BYSTRC - z cesty presidenta TGM, uvítání v Bystrci, automobil PRAGA; neprošlá, PR Smutek Československa, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2588
1945 HORNÍ HERŠPICE - jednozáběrová, ulice se školou, čb. světlotisk; prošlé, mastné skvrny v obraze
Vyvolávací cena: Kč
2589
1924 LÍŠEŇ - 3-okénková čb., celkový pohled, zámek, myslivna; text i na obrazové straně, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2592
1900 BABICE NAD SVITAVOU - 4-okénková, čb., hostinec, škola, kostel; DA, prošlé, dolepena zn.
Vyvolávací cena: Kč
2593
1919 MODŘICE - náves, Kaiser Josef Platz, černobílá, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2594
1945 ŠLAPANICE (Lapanz) - koupaliště, lidé; prošlá, provizorní oválné razítko PÚ Brno 25, datumovka 19.VII.1945, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2595
1923 TIŠNOV - společná fotografie členů spolku ALFA-OMEGA; neprošlá, vzadu popsaná, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2596
1899 RAJHRAD - barevná lito., továrna na klobouky, klášter, sladovna; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
2597
1925 CVILÍN u Krnova (Burgberg bei Jägerndorf) - restaurace, v popředí automobil; prošlá, odřené rohy, lehké vrásy
Vyvolávací cena: Kč
2598
1914 DVORCE (Hof) - 4-okénková, nádraží, škola, budovy, zlacená; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2599
1914 PERNÁ (Bergen) - čb záběr na náves s obyvateli ve svátečním oblečení, v pozadí kostel, vpravo houpačky a řetízkový kolotoč (!), použité, razítko poštovny MARIAHILF (MHR.), Nová Ves, zachovalé,
Vyvolávací cena: Kč
2601
1904 DOLNÍ BUKOVSKO - koláž "město v budoucnosti"; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2602
1899 DOUBICE (Daubitz) - litografická koláž, vápenka, jeleni, Tetřeví chata; DA, prošlá, odřené růžky, lehká oxidace
Vyvolávací cena: Kč
2604
1905 PODMOKLY (Bodenbach) - barevná koláž, opilci, prošlá poštou, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2605
1905 PODMOKLY (Bodenbach) - koláž "město v budoucnosti", válečný přístav, německá verze, prošlá poštou, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2606
1899 HODONÍN - barevná kolážová lito, 5-záběrová, mj. i nádraží, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2607
1919 STRÁŽNICE - 4-okénková koláž s kulatými portréty politiků (TGM, Wilson, Beneš, Štefánik, Šrobár, Kramář), barevné, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2608
1910 CHOMUTOV - barevná koláž, prošlá, celkový pohled, pijáci piva u sudu, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2609
1901 SMRŽOVKA (Morchenstern) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2610
1899 ŽELEZNÝ BROD (Eisenbrod) - litografie, továrna a tovární restaurace; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2611
1903 STARÁ PAKA - nádraží, vlak; DA, prošlá, zlomený růžek, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2612
1900 ŽELEZNICE - litografická koláž, poutní místo Tábor, rozhledna; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2613
1905 JINDŘICHŮV HRADEC - okénková koláž květiny, zlacená, tlačená; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2614
1896 KARLOVY VARY (Karlsbad) - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2615
1898 KARLOVY VARY (Karlsbad) - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2616
1910 KARLOVY VARY (Karlsbad) - Karlovarské typy (Typen von Karlsbad), signovaná kresba; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2617
1925 KARLOVY VARY (Karlsbad) - sestava 2ks reklamních pohlednic Café Geysirpark; nepoužité, vzadu lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2619
1909 KLATOVY - děkanský chrám Nanebevzetí Panny Marie, kreslené, barevné, nákladem J.Čejky, nepoužité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2620
1910? LUBY - čb, 2-záběrová pohlednice, statek Alb.Thumse, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
2621
1931 PLÁNICE - Kotalova třída, čb, v pozadí kostel, v popředí skupina osob, použité, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
2622
1907 BYSTŘICE POD HOSTÝNEM - celkový pohled, koláž, čb s červeným nápisem, použitá, prošlá VLP Bielitz - Hullein č.73, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2623
1897 BYSTŘICE POD HOSTÝNEM - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, velmi lehké vrásy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2625
1915 JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ (Deutsch Gabel) - náměstí; prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2626
1899 JAVORNÍK (Jaberlich) - litografická koláž, restaurace; DA, prošlá, vzadu lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2627
1900 LIBEREC (Reichenberg) - restaurace Vereinshalle, celkový pohled, interiéry, litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2628
1900 RASPENAVA (Raspenau) - hostinec, most přes řeku; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2630
1910 ÚŠTĚK (Auscha) - barevná, pohled do Litoměřické ulice, lidé před hospodou, neprošlá poštou, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2631
1920 FLÁJE (Fleyh) - náves, hasičská zbrojnice, kostel; prošlá, velmi lehké skvrny v rozích
Vyvolávací cena: Kč
2632
1902 CHUDEŘÍN (Bettelgrün) - litografická koláž, celkový pohled, hostinec, hotel; DA, prošlá, odřené růžky, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
2633
1920? SLAVOŇOV - 3-záběrová, barevná, mj. i hostinec, nepoužitá, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
2634
1910 NOVÝ JIČÍN - sportovní klub Sparta, společná fotografie; nepoužitá, odřené růžky, velmi lehké skvrny, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
2635
1901 KŘINEC - 3-okénková litografie, obchod firmy Heller; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2636
1920 HEJČÍN (Hatschein) - 9-okénková, vojenský pozdrav, koně; prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2637
1909 MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ (Marienthal) - nádraží, továrna; prošlá, částečně rozlepený papír
Vyvolávací cena: Kč
2639
1929 LITULTOVICE (Leitersdorf) - 4-okénková, nádraží, pila, rybník, celkový pohled; nepoužitá, lehká skvrna v dolním okraji, jinak výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2640
1911 OPAVA (Troppau) - propagační pohlednice, německé sportovní hry; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2641
1905 PÍSEK - novoroční koláž, litografie, zlaceno; prošlá, odřené růžky, lehké skvrny v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2642
1904 PLZEŇ - okénková koláž, zdobený výřez a květiny, celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2643
1912 PRAHA - café NIZZA, Vinohradská třída, umělecký interiér významné, nyní zapomenuté pražské kavárny, 20. a 30. letech minulého století; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč