Písemná aukce 20 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Písek
2641
1905 PÍSEK - novoroční koláž, litografie, zlaceno; prošlá, odřené růžky, lehké skvrny v růžku
Vyvolávací cena: Kč