Písemná aukce 20 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
73534 - 1909 automobil a splašené koně, okénková litografie, tl
1909 automobil a splašené koně, okénková litografie, tlačená; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
73533 - 1908 čert, litografie, tlačená, zlacená; prošlá, zacho
1908 čert, litografie, tlačená, zlacená; prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: