Písemná aukce 20 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
3133
1910-20 EROTIKA sestava 7ks ex libris s erotickým námětem, autoři: Bastanier, Hlavica, Hodek, Kulhánek, Nastoupil, Rytíř, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3134
1967 UMĚNÍ propagační plakát 1. výstavy Klubu grafiků v Bratislavě, formát 61x87cm, složeno
Vyvolávací cena: Kč
3135
1970 UMĚNÍ propagační plakát 4. výstavy Klubu grafiků v Bratislavě, formát 61x87cm, složeno
Vyvolávací cena: Kč
3136
1982-91 BARTÁK Miroslav (*1938), kreslíř, karikaturista, ilustrátor, sestava 9ks jeho vlastních PF1982-88, 1990, 1991, 1x jako origami, ostatní rozkládací, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3137
1947 BENKA Martin (1888–1974) sestava 6 ks ex libris pro Slovenskou národní knihovnu, 1x originální grafika, ostatní tiskem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3138
1908 BÖTINGER Hugo (1880–1934), sestava 3ks dopisnic zaslaných do Paříže, na rubu drobné kresby signované H.B.1908 nebo autorství vyplývá z textu, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3139
1951 ČERNÝ D.: K. L. Dora-Sangerhausen, soubor původních dřevorytů z německého koncentračního tábora, osobní věnování, 6ks listů, formát tiskové plochy 15x15cm, původní obálka, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3140
1983-89 FIALA Václav (*1955), sochař, grafik, malíř, dvojnásobný laureát Sydney Sculpture 2004-5, držitel grantu americké nadace Pollock - Krasner 1997, mezinárodně uznávaný umělec a vystavovatel, sestava 5ks jeho vlastních PF 1983, 1985, 1987-89, 2-dílná překládací, 1x s celým podpisem, 4x jen Václav, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3141
1947 HAAS Lev (1901–1983): 12 původních litografií z německých koncentračních táborů, úvodní slovo Fr. Halas, formát 47x33cm, téměř všechny listy 3x, v původní obálce, natržený obal, odřené rohy a okraje listů
Vyvolávací cena: Kč
3142
1980? HAVLÍČEK Jiří (*1946), soubor 11ks autorských grafických listů z cyklu Planety, velikost tiskové plochy 13x18cm, ruční papír, signováno, uloženo v tvrdých deskách
Vyvolávací cena: Kč
3143
Vyvolávací cena: Kč
3144
1967 KOLEKTIV, kompletní soubor 10ks grafických listů vydaný členy Klubu grafiků, obsahuje práce autorů: Baláž, Bombová, Brunovský, Cipár, Dubay, Gergeľová, Hložník, Kellengerger, Lebiš, Sedlák, v originální obálce, s ochrannými mezilisty, číslovaný soubor č.97, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3145
1962 KOTRBA Emil (1912–1983): poděkování za gratulaci, 150x200mm, nahá dívka a kůň, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3146
1960 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris eroticis Gianni Mantero, 68x145mm, lešení kolem nahé dívky, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3147
1966 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris Ottmar Premstaller, 80x80mm, koník a automobil, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3148
Vyvolávací cena: Kč
3149
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Dívka, autorský tisk č. 29/50 s podpisem, velikost tiskové plochy 16x22cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3150
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Josefina, autorský tisk č. 41/100 s podpisem, velikost tiskové plochy 25x30cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3151
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Obraz, autorský tisk č. 34/80 s podpisem, velikost tiskové plochy 20x25cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3152
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Panenka, autorský tisk č. 68/100 s podpisem, velikost tiskové plochy 22x26cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3153
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Smutná dívka, autorský tisk č. 7/50 s podpisem, velikost tiskové plochy 20x33cm, lehké skvrny v pravém okraji mimo tiskovou plochu
Vyvolávací cena: Kč
3154
1920 MILÉN Eduard (1891–1976), český malíř a grafik, sestava 6ks ex libris, 2x vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
3155
1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris eroticis Arno Sáňka, 100x100mm, Adam a Eva, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3156
1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris Marie Kobližková, 100x110mm, ženy u piána, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3157
1927 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): vánoční blahopřání Otakar Kruliš-Randa, 160x120mm, horníci u jesliček, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3158
Vyvolávací cena: Kč
3159
1935 PERNICA Vojtěch (1886-1977): Děvče v kroji, olej na lepence ve zlaceném rámu pod sklem, 35x38 cm
Vyvolávací cena: Kč
3160
1935 RÖHLING Vladislav (1878–1949), grafický list s věnováním gen. Janu Syrovému, technika suchá jehla, tisk na hedvábí, portrét (pravděpodobně autor věnování) 20x30cm, číslované, na okraji pasparty skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3161
1925 RYTÍŘ Václav (1889–1943): ex libris Alois Fosek, 108x140mm, Noviny, signovány
Vyvolávací cena: Kč
3162
1960 SUCHÁNEK Vladimír (*1933): ex libris Dr. Faust, 85x130mm, ďábel, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3163
1947 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): autorský tisk, 200x140mm, dívka, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3166
Vyvolávací cena: Kč
3167
1954 ŠIMON Pavel (1920–1958): PF 1954 Václav Grégr, 70x110mm, skauti u táborového ohně, signováno, č.55/60
Vyvolávací cena: Kč
3168
1958 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962), český malíř a grafik, sestava 3ks grafických listů, velikost tiskové plochy 6x8cm, autor rytin Jindra Schmidt, podpis rytce
Vyvolávací cena: Kč
3169
1929 TOMAN Karel (1888–?): Dům pánů z Lipé, Brno, autorský tisk s podpisem, 14x20cm, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3170
1910-15 VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 3ks ex libris, Grulichová, Mikšík, Nagy, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3171
1911-12 VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 5ks ex libris, Hanslová-Hronková, Jindra, Kulička, Přibilová, K.S.N., bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3172
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris F. Fricková, 30x103mm, Naháček u stromu
Vyvolávací cena: Kč
3173
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Kláry P., 67x102mm, Loutka, míč, medvídek
Vyvolávací cena: Kč
3174
1985? VELČOVSKÝ Josef (*1945) malíř a grafik, grafický list 10,5x15cm, vínový tón, komposice na knižní téma, signované, číslo 6, velmi pěkné, vhodné k paspartování
Vyvolávací cena: Kč