Písemná aukce 20 / Filatelie / ČSR II. / Návrhy známek

74592 - 1945 návrh známky 25h (prof.J.Benda?), kresba tužkou s obtah
1945 návrh známky 25h (prof.J.Benda?), kresba tužkou s obtahem tuší, nesignováno, větší formát, zk. Kar.
Vyvolávací cena:
75345 - 1949 rytecký nátisk zn. Pof.519 Jubilejní veletrh, rytec Sch
1949 rytecký nátisk zn. Pof.519 Jubilejní veletrh, rytec Schmidt, modrá barva, zk. Be.
Vyvolávací cena:
71851 - 1954 návrh známky Pof.808, tužka a akvarel, věnování s podpi
1954 návrh známky Pof.808, tužka a akvarel, věnování s podpisem C. Bouda
Vyvolávací cena:
72042 - 1954 otisk původní rytiny zn. Pof.808, černá na bílém papíru
1954 otisk původní rytiny zn. Pof.808, černá na bílém papíru, podpis rytce B. Roule
Vyvolávací cena:
72045 - 1954 otisk původní rytiny zn. Pof.809, tmavě modrá na bílém
1954 otisk původní rytiny zn. Pof.809, tmavě modrá na bílém papíru
Vyvolávací cena:
72047 - 1954 otisk původní rytiny zn. Pof.810, modrá na bílém papíru
1954 otisk původní rytiny zn. Pof.810, modrá na bílém papíru
Vyvolávací cena:
72034 - 1954 otisk původní rytiny zn. Pof.786 v barvě černé na bílém
1954 otisk původní rytiny zn. Pof.786 v barvě černé na bílém papíru, podpis rytce B. Roule, malý výskyt na trhu
Vyvolávací cena:
72036 - 1955 původní rytina zn Pof.794, fotografie z fáze výroby zná
1955 původní rytina zn Pof.794, fotografie z fáze výroby známky
Vyvolávací cena:
72037 - 1959 návrh - kresba známky pro aerogram, autor C. Bouda, tuž
1959 návrh - kresba známky pro aerogram, autor C. Bouda, tužka a kresba tuží
Vyvolávací cena:
72460 - 1960 otisk rytiny k návrhu známky Patnáct let květnové revol
1960 otisk rytiny k návrhu známky "Patnáct let květnové revoluce", otisk na tenkém papíru přilepen na kusu kartónu, autor neznámý
Vyvolávací cena:
72464 - 1960 otisk rytiny k návrhu známky Patnáct let úspěšného budo
1960 otisk rytiny k návrhu známky "Patnáct let úspěšného budování...",otisk na tenkém papíru přilepen na kusu kartónu, autor neznámý
Vyvolávací cena:
71852 - 1964 návrh známky Pof.1359, tužka a akvarel, věnování  s pod
1964 návrh známky Pof.1359, tužka a akvarel, věnování s podpisem V. Sivko
Vyvolávací cena:
71854 - 1965 BOUDA Cyril, návrh zn. Pof.1419, tužka a akvarel, věnov
1965 BOUDA Cyril, návrh zn. Pof.1419, tužka a akvarel, věnování s vlastnoručním podpisem
Vyvolávací cena:
71853 - 1965 návrh zn. Pof.1462, tužka a akvarel, věnování a podpis
1965 návrh zn. Pof.1462, tužka a akvarel, věnování a podpis C. Bouda
Vyvolávací cena:
72062 - 1965 otisk původní rytiny zn. Pof.1414, zelená na nažloutlém
1965 otisk původní rytiny zn. Pof.1414, zelená na nažloutlém papíru, dobrá
Vyvolávací cena:
73269 - 1965 sestava 7ks návrhů známek k 20. výročí osvobození ČSR,
1965 sestava 7ks návrhů známek k 20. výročí osvobození ČSR, autor Strnad, 1x černotisk, ostatní v různých barvách
Vyvolávací cena:
71855 - 1966 návrh zn. Pof.1542, tužka a pastel, podpis F. Gross
1966 návrh zn. Pof.1542, tužka a pastel, podpis F. Gross
Vyvolávací cena:
71856 - 1967 GROSS František (1909–1985), český malíř a grafik, auto
1967 GROSS František (1909–1985), český malíř a grafik, autor poštovních známek, návrh známky Pof.1581, tužka a pastel, podpis F. Gross
Vyvolávací cena:
71859 - 1967 otisk rytiny, studie ke známce Pof.1647, podepsáno Herč
1967 otisk rytiny, studie ke známce Pof.1647, podepsáno Herčík 69
Vyvolávací cena:
75600 - 1984 návrh Martina Činovského, 350. výročí univerzity v Trna
1984 návrh Martina Činovského, 350. výročí univerzity v Trnavě, černé/černomodré, signované, bílý tvrdý papír, formát 11x23cm, drobný lom růžku, jinak pěkné
Vyvolávací cena:
75456 - 1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986), český malíř, grafik a ilus
1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986), český malíř, grafik a ilustrátor, Shakespeare 1564–1964, vlastnoruční podpis, autor rytiny Jirka, velikost tiskové plochy 25x33mm
Vyvolávací cena: