Písemná aukce 20 / Ostatní sběratelské obory
3104
1921 hlavičkový dopis, Grand Hotel WEBER Anvers, velmi ozdobné, křížem přeloženo
Vyvolávací cena: Kč
3105
1928 hlavičkový účet, firma Fürstlich Liechtenstein'sche Hofkelerei Feldsberg (dvorní vinné sklepy Valtice), pérová litografie, kolek 50h, lehký křížový sklad, lehký sklad v růžku, velmi lehké skvrny, hezké
Vyvolávací cena: Kč
3106
1930 reklamní materiály firmy Brouk a Babka, 1x brožura s barevnými obrázky, 1x malebný objednací lístek na zboží, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3107
1938-41 HASIČI, 3ks plesových pozvánek na ples ve Velkém Újezdě, každá jiná, barevné, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3108
1940 JUDAIKA sestava 2ks visaček pro označování exponátů (pravděpodobně) dvojjazyčně značeno "Židovská rada starších v Praze. Ústřední museum", níže pořadové číslo, dosti špinavé
Vyvolávací cena: Kč
3109
1927-28 LÉKÁRNY sestava 3ks obálek a 7ks receptů, lékárny Freund, lékárna U Jednorožce, Praha, Pospíšil, Lékárna proti Národnímu domu, Smíchov a Adamova lékárna, Praha II, zajímavý doklad
Vyvolávací cena: Kč
3110
1909 LODĚ jídelní lístek z parníku Kaiserin Auguste Victoria, dne 3.JUL.1909, barevná litografie, křížem přeloženo, formát A5, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
3111
1937 LODĚ lodní lístek, italský parník VULCANIA, použitý, dobře zachovalý
Vyvolávací cena: Kč
3112
1914-18 POTRAVINOVÉ LÍSTKY sestava 11ks ústřižků potravinových lístků, různé provedení, Brno, Chrudim, Smíchov, Vinohrady, zajímavý doklad
Vyvolávací cena: Kč
3113
1922 VOJENSKÝ MOTIV žertovné vojenské oznámení "První polovička", tištěné s dekorativním záhlavím, přeloženo, podlepeno
Vyvolávací cena: Kč
3114
1930-45 VSTUPENKY sestava 11 ks různých vstupenek, potvrzenek, letenek a dalších zajímavostí, nutno vidět, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3115
1840 VSTUPENKY tištěná vstupenka pro hraběte Klenovského na přednášku o akustice a podstatě meteoritů, na rubu vypsáno a pečeť
Vyvolávací cena: Kč
3116
1949 ŽELEZNICE hromadná jízdenka ČSD na autobus, vzadu vylepeny známky cestovního úrazového pojištění, spodní 20-pás hodnoty 20Kčs, 1x 10Kčs, 1x 5Kčs, rezavá skvrna od kancelářské sponky
Vyvolávací cena: Kč
3117
1916-19 ŽELEZNICE / JÍZDENKY / R-U, ČSR sestava 5ks železničních jízdenek, 2x rakouský formulář použitý v ČSR, sklady, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3118
1885 NERUDA Jan (1834–1891), český básník a novinář, kabinetní foto, formát 6x10cm, ateliér Klempfner
Vyvolávací cena: Kč
3119
1890 sestava 3 ks fotografií ze staré Itálie, 1x Miláno, 2x Florencie, na kartónu, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3120
19?? snímek posádky letadla Dr. Simmera a Dr. Schulteho před leteckou expedicí Berlin - Afrika, letadlo typu Puss Moth, německý popis vzadu, Atlantic Photo GmbH Berlin, formát 16x11cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3121
19?? VRECL Alois (1896-1983), pilot, 1x předválečné foto, 1x foto ve francouzské armádě, později pilot RAF, malé formáty, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3122
1905 SPORT kabinetní foto, cyklista, ateliér Trausilek, Smíchov, formát 10x16cm, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
3123
1906 velkoformátová svatební fotografie podlepená kartónovým papírem, stojící postavy, 540x690mm, ateliér Pietzner, signováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3124
1915 letecký snímek, letiště Drohanowice (?), pořízeno 25.5.1915, razítko K.u.K. Fliegerkompagnie No.3, jméno pilota i fotografa, velikost snímku 8x8cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3125
1917 letecký snímek, letiště Valone, pořízeno 26.1.1917, razítko K.u.K. Luftfahtruppen/ Fliegerkompagnie Nr.34, , jméno pilota i fotografa, velikost snímku 16,5x11cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3126
1918 prapor 21. pluku československých legií ve Francii, podporučík Kleinberg, formát 8x11,5cm, vzadu popis
Vyvolávací cena: Kč
3127
1920? HLINSKO (okr. Chrudim), kabinetní fotografie řeznictví Václava Tláskala, místo uvedeno dle poznámky vzadu, foto B.Lorenz, hnědý tón, kartón 16x11cm, slabší skvrnky, jinak dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3128
1930 T.G. Masaryk spolu s členy vlády ve Španělském sálu, reálfoto - autor neuveden, rozměr cca 12x15 cm
Vyvolávací cena: Kč
3129
1930 ZEPPELIN sestava 15ks soukromých dobových fotografií se vzducholodí, např. v Lonýně nad fotbalovým stadiónem, foto cedule odletů a ceny letenky vzducholodi Graf Zeppelin do Jižní Ameriky atd., několik kusů zřejmě kopie
Vyvolávací cena: Kč
3130
1936 snímek ČTK z letiště Praha-Kbely, skupina pilotů (zleva) mjr. Hess Alex., mjr. Ambruš Ján, por. Novák, por. Široký, rtn. Holubec, rtn. Hubáček, rtn. Sádlo, Fuksa Václav, někteří později jako piloti RAF, formát 18x13cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3131
1939 JIHLAVA (Iglau) 21.3.1939, přehlídka Říšské branné moci před velitelem 3.vojenské skupiny gen. pěchoty Blaskowitzem, vzadu razítko cenzury ČTK, formát 17x12,5cm
Vyvolávací cena: Kč
3132
194? československá armáda v Anglii, snímek jedoucí motojednotky, vzadu slabé razítko © The Times, formát 20x15cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3133
1910-20 EROTIKA sestava 7ks ex libris s erotickým námětem, autoři: Bastanier, Hlavica, Hodek, Kulhánek, Nastoupil, Rytíř, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3134
1967 UMĚNÍ propagační plakát 1. výstavy Klubu grafiků v Bratislavě, formát 61x87cm, složeno
Vyvolávací cena: Kč
3135
1970 UMĚNÍ propagační plakát 4. výstavy Klubu grafiků v Bratislavě, formát 61x87cm, složeno
Vyvolávací cena: Kč
3136
1982-91 BARTÁK Miroslav (*1938), kreslíř, karikaturista, ilustrátor, sestava 9ks jeho vlastních PF1982-88, 1990, 1991, 1x jako origami, ostatní rozkládací, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3137
1947 BENKA Martin (1888–1974) sestava 6 ks ex libris pro Slovenskou národní knihovnu, 1x originální grafika, ostatní tiskem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3138
1908 BÖTINGER Hugo (1880–1934), sestava 3ks dopisnic zaslaných do Paříže, na rubu drobné kresby signované H.B.1908 nebo autorství vyplývá z textu, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3139
1951 ČERNÝ D.: K. L. Dora-Sangerhausen, soubor původních dřevorytů z německého koncentračního tábora, osobní věnování, 6ks listů, formát tiskové plochy 15x15cm, původní obálka, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3140
1983-89 FIALA Václav (*1955), sochař, grafik, malíř, dvojnásobný laureát Sydney Sculpture 2004-5, držitel grantu americké nadace Pollock - Krasner 1997, mezinárodně uznávaný umělec a vystavovatel, sestava 5ks jeho vlastních PF 1983, 1985, 1987-89, 2-dílná překládací, 1x s celým podpisem, 4x jen Václav, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3141
1947 HAAS Lev (1901–1983): 12 původních litografií z německých koncentračních táborů, úvodní slovo Fr. Halas, formát 47x33cm, téměř všechny listy 3x, v původní obálce, natržený obal, odřené rohy a okraje listů
Vyvolávací cena: Kč
3142
1980? HAVLÍČEK Jiří (*1946), soubor 11ks autorských grafických listů z cyklu Planety, velikost tiskové plochy 13x18cm, ruční papír, signováno, uloženo v tvrdých deskách
Vyvolávací cena: Kč
3143
Vyvolávací cena: Kč
3144
1967 KOLEKTIV, kompletní soubor 10ks grafických listů vydaný členy Klubu grafiků, obsahuje práce autorů: Baláž, Bombová, Brunovský, Cipár, Dubay, Gergeľová, Hložník, Kellengerger, Lebiš, Sedlák, v originální obálce, s ochrannými mezilisty, číslovaný soubor č.97, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3145
1962 KOTRBA Emil (1912–1983): poděkování za gratulaci, 150x200mm, nahá dívka a kůň, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3146
1960 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris eroticis Gianni Mantero, 68x145mm, lešení kolem nahé dívky, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3147
1966 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris Ottmar Premstaller, 80x80mm, koník a automobil, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3148
Vyvolávací cena: Kč
3149
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Dívka, autorský tisk č. 29/50 s podpisem, velikost tiskové plochy 16x22cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3150
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Josefina, autorský tisk č. 41/100 s podpisem, velikost tiskové plochy 25x30cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3151
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Obraz, autorský tisk č. 34/80 s podpisem, velikost tiskové plochy 20x25cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3152
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Panenka, autorský tisk č. 68/100 s podpisem, velikost tiskové plochy 22x26cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3153
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Smutná dívka, autorský tisk č. 7/50 s podpisem, velikost tiskové plochy 20x33cm, lehké skvrny v pravém okraji mimo tiskovou plochu
Vyvolávací cena: Kč
3154
1920 MILÉN Eduard (1891–1976), český malíř a grafik, sestava 6ks ex libris, 2x vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
3155
1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris eroticis Arno Sáňka, 100x100mm, Adam a Eva, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3156
1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris Marie Kobližková, 100x110mm, ženy u piána, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3157
1927 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): vánoční blahopřání Otakar Kruliš-Randa, 160x120mm, horníci u jesliček, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3158
Vyvolávací cena: Kč
3159
1935 PERNICA Vojtěch (1886-1977): Děvče v kroji, olej na lepence ve zlaceném rámu pod sklem, 35x38 cm
Vyvolávací cena: Kč
3160
1935 RÖHLING Vladislav (1878–1949), grafický list s věnováním gen. Janu Syrovému, technika suchá jehla, tisk na hedvábí, portrét (pravděpodobně autor věnování) 20x30cm, číslované, na okraji pasparty skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3161
1925 RYTÍŘ Václav (1889–1943): ex libris Alois Fosek, 108x140mm, Noviny, signovány
Vyvolávací cena: Kč
3162
1960 SUCHÁNEK Vladimír (*1933): ex libris Dr. Faust, 85x130mm, ďábel, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3163
1947 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): autorský tisk, 200x140mm, dívka, signováno
Vyvolávací cena: Kč