Písemná aukce 21 / Pohlednice / Motiv / Umělecké
3304
1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Družstevní práce 5; VF, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3305
1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Družstevní práce 6; VF, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3306
1901 KIRCHNER Rafael, Paris, litografie, secesní koláž, dívka a žába, zlaceno, neprošlá, bez adresních linek
Vyvolávací cena: Kč
3307
1900 KIRCHNER Rafael: Dívka v pruhovaných šatech malující na zeď, DA, neprošlá
Vyvolávací cena: Kč
3308
1899 KIRCHNER Raphael, dívčí hlavička ve čtyřlístku, zelený a zlatý tón, DA, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3311
1910 KOEHLER Mela (1885–1960), B.K.W. I. 384-5, dáma ve fialových šatech, poštovně prošlé, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3312
1915 OBRÁTIL Karel Jaroslav (1866–1945), slovácká výstava, Uherské Hradiště, propagační pohlednice, zlaceno; nepoužitá, krátké natržení v dolním okraji (3mm)
Vyvolávací cena: Kč
3313
1903 Wiener Rathaus Keller, krásná secesní pohlednice s námětem vítání jara, DA, prošlá poštou, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3314
1910 KOEHLER Mela (1885–1960), M.M. Nr.1407, děti s košíkem květin, neprošlá, odřené růžky, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč