Písemná aukce 25 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky
4192
1850? Noemova archa, ručně malovaný obrázek na pergamenovém papíru, formát 9x13cm, lehká skvrna v levém dolním rohu, přesto velmi hezké
Vyvolávací cena: Kč
4193
1900-1930 sestava 20ks obrázků, různá místa a různé provedení, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5077
1860-21 sestava 37 kusů svatých obrázků, z toho 3x přílep, různé provedení, několik s ozdobným okrajem, litografie, s přílepem, tlačené, zlacené apod., uloženo v malém fotoalbu A6, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: Kč