Písemná aukce 25 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky

95654 - 1800? sestava 2ks svatých obrázků, 1x ručně kolorované
1800? sestava 2ks svatých obrázků, 1x ručně kolorované, KVP
Vyvolávací cena:
95647 - 1850? Noemova archa, ručně malovaný obrázek na pergameno
1850? Noemova archa, ručně malovaný obrázek na pergamenovém papíru, formát 9x13cm, lehká skvrna v levém dolním rohu, přesto velmi hezké
Vyvolávací cena:
89730 - 1900-1930 sestava 20ks obrázků, různá místa a různé p
1900-1930 sestava 20ks obrázků, různá místa a různé provedení, zachovalé
Vyvolávací cena:
90111 - 1860-21 sestava 37 kusů svatých obrázků, z toho 3x pří
1860-21 sestava 37 kusů svatých obrázků, z toho 3x přílep, různé provedení, několik s ozdobným okrajem, litografie, s přílepem, tlačené, zlacené apod., uloženo v malém fotoalbu A6, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: