Sálová aukce 46 / Filatelie / Evropa / Rakousko / II. emise 1858

172762 - 1858 Ferch.10I, 14I, 15I, sestava 3 výstřižků, 2Kr SISSE
1858 Ferch.10I, 14I, 15I, sestava 3 výstřižků, 2Kr SISSEK na nepůvodním výstřižku, atest Mgr. Kopřiva; 10Kr REICHENAU, RECOMMANDIRT (300MüP), 15Kr SZATHMAR, velmi pěkná sestava, kat. 610€ a 320MüP
Vyvolávací cena:
172753 - 1858 nepoužitá obálka nejatraktivnějšího typu ozdobný
1858 nepoužitá obálka nejatraktivnějšího typu "ozdobných dopisů", částečně kolorovaný měditisk, veduty 4 měst a vzadu alegorie; zřejmě česká provenience, 50. léta 19. stol., je znám obdobný dopis z r. 1859 Tábor, viz. Ferch.II, s. 448; vzácná kuriozita!
Vyvolávací cena: