Sálová aukce 46 / Filatelie / ČSR I. / PČ 1919 / Rakouské Výplatní velký formát
1135
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzká, I. typ, krásně centrovaná zn. i přetisk, našedlý papír; ze staré sbírky, zk. Lý, Tri, Fra, Gi
Vyvolávací cena: Kč
1136
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzká, II. typ, našedlý papír; zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
1137
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ přetisku na poškozené známce - přeložka; specialisty hledané, zk. Stu
Vyvolávací cena: Kč
1138
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ, označeno a zk. Stu + Pof.50II, Znak 4K světle zelená, široký formát, I. typ, označeno a zk. Be; obě svěží
Vyvolávací cena: Kč
1139
Pof.49IIb Pp, Znak 3K světle červená, žilkovaný papír, převrácený přetisk; zn. i přetisk dobře centrované; zk. Lý, Gi
Vyvolávací cena: Kč
1140
Pof.50 I, Znak 4K tmavě zelená, úzká, přetisk II. typ, fragment DR PRAHA
Vyvolávací cena: Kč
1141
Pof.50I + 50II, Znak 4K světle zelená, 2ks, 1x úzká, našedlý papír, zk. Gi + 1x široká, označeno a zk. Gi; obě I. typ, dobře centrované
Vyvolávací cena: Kč
1142
Pof.50I Pp, Znak 4K světle zelená, úzká, převrácený přetisk II. typu, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1143
Pof.50Ia, Znak 4K tmavě zelená, úzká, I. typ přetisku; hezký exemplář, označeno a zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
1145
Pof.50II, Znak 4K světle zelená, široká, I. typ, dobře centrovaná zn. i přetisk, zk. Mr
Vyvolávací cena: Kč
1146
Pof.51I, Znak 10K světle fialová, II. typ přetisku, našedlý papír; zk. Mahr BPP
Vyvolávací cena: Kč
1147
Pof.51I, Znak 10K fialová, I. typ, drobná stopa po nálepce, několik kz, zk. Tribuna, Šu, Kar
Vyvolávací cena: Kč
1148
Pof.51I, Znak 10K světle fialová, I. typ, vzadu nepatrná stopa po 1.nálepce a vlevo slabě nahnědlá skvrnka; zk. Lý, Mr, Gi
Vyvolávací cena: Kč
1149
Pof.51I, Znak 10K světle fialová, II. typ, ze staré sbírky; zk. Tri, Hir, Gi, kat. 8.500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1150
Pof.51ax, Znak 10K tmavě fialová, jasný tisk, I. typ; ze staré sbírky, označeno a zk. Gi, Mr, kat. 12.000Kč
Vyvolávací cena: Kč