Sálová aukce 46 / Filatelie / ČSR I. / PČ 1919 / Rakouské Výplatní velký formát

172766 -  Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzká, I. typ, krásn
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzká, I. typ, krásně centrovaná zn. i přetisk, našedlý papír; ze staré sbírky, zk. Lý, Tri, Fra, Gi
Vyvolávací cena:
172768 -  Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzká, II. typ, našed
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzká, II. typ, našedlý papír; zk. Kar
Vyvolávací cena:
172897 -  Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ přetisku na poškozené známce - přeložka; specialisty hledané, zk. Stu
Vyvolávací cena:
172951 -  Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ, označeno a zk. Stu + Pof.50II, Znak 4K světle zelená, široký formát, I. typ, označeno a zk. Be; obě svěží
Vyvolávací cena:
172747 -  Pof.49IIb Pp, Znak 3K světle červená, žilkovaný papír
Pof.49IIb Pp, Znak 3K světle červená, žilkovaný papír, převrácený přetisk; zn. i přetisk dobře centrované; zk. Lý, Gi
Vyvolávací cena:
173656 -  Pof.50 I, Znak 4K tmavě zelená, úzká, přetisk II. typ,
Pof.50 I, Znak 4K tmavě zelená, úzká, přetisk II. typ, fragment DR PRAHA
Vyvolávací cena:
172552 -  Pof.50I + 50II, Znak 4K světle zelená, 2ks, 1x úzká, na
Pof.50I + 50II, Znak 4K světle zelená, 2ks, 1x úzká, našedlý papír, zk. Gi + 1x široká, označeno a zk. Gi; obě I. typ, dobře centrované
Vyvolávací cena:
173591 -  Pof.50I Pp, Znak 4K světle zelená, úzká, převrácený
Pof.50I Pp, Znak 4K světle zelená, úzká, převrácený přetisk II. typu, zk. Vrba
Vyvolávací cena:
172772 -  Pof.50Ia, Znak 4K tmavě zelená, úzká, I. typ přetisku;
Pof.50Ia, Znak 4K tmavě zelená, úzká, I. typ přetisku; hezký exemplář, označeno a zk. Kar
Vyvolávací cena:
172701 -  Pof.50Ia, Znak 4K tmavě zelená; lehká stopa, zk. Mr
Pof.50Ia, Znak 4K tmavě zelená; lehká stopa, zk. Mr
Vyvolávací cena:
172760 -  Pof.50II, Znak 4K světle zelená, široká, I. typ, dobře
Pof.50II, Znak 4K světle zelená, široká, I. typ, dobře centrovaná zn. i přetisk, zk. Mr
Vyvolávací cena:
172899 -  Pof.51I,  Znak 10K světle fialová, II. typ přetisku, na
Pof.51I, Znak 10K světle fialová, II. typ přetisku, našedlý papír; zk. Mahr BPP
Vyvolávací cena:
172702 -  Pof.51I, Znak 10K fialová, I. typ, drobná stopa po nálep
Pof.51I, Znak 10K fialová, I. typ, drobná stopa po nálepce, několik kz, zk. Tribuna, Šu, Kar
Vyvolávací cena:
172749 -  Pof.51I, Znak 10K světle fialová, I. typ, vzadu nepatrná
Pof.51I, Znak 10K světle fialová, I. typ, vzadu nepatrná stopa po 1.nálepce a vlevo slabě nahnědlá skvrnka; zk. Lý, Mr, Gi
Vyvolávací cena:
172750 -  Pof.51I, Znak 10K světle fialová, II. typ, ze staré sbí
Pof.51I, Znak 10K světle fialová, II. typ, ze staré sbírky; zk. Tri, Hir, Gi, kat. 8.500Kč
Vyvolávací cena:
172756 -  Pof.51ax, Znak 10K tmavě fialová, jasný tisk, I. typ; ze
Pof.51ax, Znak 10K tmavě fialová, jasný tisk, I. typ; ze staré sbírky, označeno a zk. Gi, Mr, kat. 12.000Kč
Vyvolávací cena: