Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník

Aktuálně běží Aukce 58, kde můžete najít podobné položky a dražít!

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-6 z 6]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
2521
60613 / 2521 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
F:1
1906 Kostelec nad Labem, barevná kolážová lito, 6 záběrová, mj. cukrovar a rafinérie, DA, použité, zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník,
280
🔒 Pouze po přihlášení
2522
62558 / 2522 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
1900 Lužec nad Vltavou - 2okénková, nádraží, lokomotiva, náměstí; DA, stržená známka
460
🔒 Pouze po přihlášení
2523
62310 / 2523 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nádraží, lodička, soutok; DA, prošlá, dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
2524
62306 / 2524 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
1901 MĚLNÍK - litografická koláž, vinná réva, vinný sklep, nádvoří, vinohrad pod zámkem, erb; DA, prošlá, lehká změna barvy v horním okraji
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník, U:A5
🔒 Pouze po přihlášení
2525
62441 / 2525 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
1903 Mělník- maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá, částečný podélný lom při dolním okraji
460
🔒 Pouze po přihlášení
2526
62329 / 2526 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
1900 Neratovice - 6-okénková koláž, nádraží a vlak, most; DA, prošlá, dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení

17.10.2018 17:10