Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník

Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
60613 - 1906 Kostelec nad Labem, barevná kolážová lito, 6 záběrová,
1906 Kostelec nad Labem, barevná kolážová lito, 6 záběrová, mj. cukrovar a rafinérie, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
62558 - 1900 Lužec nad Vltavou - 2okénková, nádraží, lokomotiva, nám
1900 Lužec nad Vltavou - 2okénková, nádraží, lokomotiva, náměstí; DA, stržená známka
Vyvolávací cena:
62310 - 1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nádraží, lodi
1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nádraží, lodička, soutok; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62306 - 1901 MĚLNÍK - litografická koláž, vinná réva, vinný sklep, n
1901 MĚLNÍK - litografická koláž, vinná réva, vinný sklep, nádvoří, vinohrad pod zámkem, erb; DA, prošlá, lehká změna barvy v horním okraji
Vyvolávací cena:
62441 - 1903 Mělník- maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá, částe
1903 Mělník- maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá, částečný podélný lom při dolním okraji
Vyvolávací cena:
62329 - 1900 Neratovice - 6-okénková koláž, nádraží a vlak, most; DA
1900 Neratovice - 6-okénková koláž, nádraží a vlak, most; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: