Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nový Jičín

Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
65198 - 1905 Nový Jičín - koláž pohled přes kamenný oblouk, erb; DA,
1905 Nový Jičín - koláž pohled přes kamenný oblouk, erb; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62748 - 1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, pérová
1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62108 - 1902 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž čtyřlíst
1902 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62107 - 1900 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž čtyřlíst
1900 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, lehce odřený levý okraj
Vyvolávací cena:
64117 - 1919 Nový Jičín,  budova školy Haushaltungsschule, čb., proš
1919 Nový Jičín, budova školy Haushaltungsschule, čb., prošlý, bez poškození
Vyvolávací cena:
64422 - 1919 Příbor - náměstí; prošlá, odřené růžky
1919 Příbor - náměstí; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62577 - 1903 Starý Jičín - litografická koláž, pivovarní restaurace;
1903 Starý Jičín - litografická koláž, pivovarní restaurace; DA, prošlá, odřené růžky a levý okraj
Vyvolávací cena:
62578 - 1917 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 3okénková, nádraží, vlak
1917 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 3okénková, nádraží, vlak; prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: