Písemná aukce 25 / Ostatní sběratelské obory

85523 - ??? NÁBOŽENSTVÍ  Pollatcheks Homillien, tlustá kniha - r
??? NÁBOŽENSTVÍ Pollatcheks Homillien, tlustá kniha - rukopis, sbírka nedělních kázání, doplněno biblickými verši, vázáno, poškozený hřbet, zajímavé
Vyvolávací cena:
93439 - 1918 noviny Východ ze dne 28. října 1918, druhé zvlášt
1918 noviny Východ ze dne 28. října 1918, druhé zvláštní vydání, oznámení o kapitulaci Rakouska-Uherska, ustanovení republiky, pardubické vydání, jeden list, oboustranně, formát 27x43cm, cena 20h, přeloženo, zachovalé, mimořádná tiskovina
Vyvolávací cena:
96868 - 1943-45 POLITICKÁ PROPAGANDA / NACISMUS  sestava 5ks žensk
1943-45 POLITICKÁ PROPAGANDA / NACISMUS sestava 5ks ženských časopisů Frauen-Warte s nacistickou propagandou, reklama, články, fotografie, otřepené okraje
Vyvolávací cena:
94242 - 1920 SOKOL  kolektiv: I. slet dorostu sokolského 1920, Soko
1920 SOKOL kolektiv: I. slet dorostu sokolského 1920, Sokolská obec, Praha, 32 stran textu, 48 stran obrázků, věnování z r. 1922 - Němčice n./H., zachovalé
Vyvolávací cena:
90610 - 1947 SOKOL  kolektiv: Vám, padlí naši, čest a dík, vyda
1947 SOKOL kolektiv: Vám, padlí naši, čest a dík, vydala TJ Sokol Přerov, jména, fotografie, data zatčení a popravy, zajímavé, skvrna v obálce
Vyvolávací cena:
86393 - 1939 SPORT  Novotný: Ročenka SK Slavia Praha 1938, vlastn
1939 SPORT Novotný: Ročenka SK Slavia Praha 1938, vlastním nákladem, Praha, 104 stran, brožováno, množství fotografií, tabulek a reklam, lehce poškozený hřbet
Vyvolávací cena:
93961 - 1950 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Satyr, soubor 20 grafick
+23
1950 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Satyr, soubor 20 grafických listů k veršům Victora Huga, přeložil S. Kadlec, vydal TVAR, Praha, zachovalé, velmi hezké
Vyvolávací cena:
90171 - 1956 Andersen H. Ch.: Pohádky a povídky, svazek I a II, il
1956 Andersen H. Ch.: Pohádky a povídky, svazek I a II, ilustroval Cyril Bouda, KLHU Praha, lehce poškozený papírový přebal
Vyvolávací cena:
90175 - 1937 Filla, Fučík: Josef Čapek, Prameny, sbírka dobrého
1937 Filla, Fučík: Josef Čapek, Prameny, sbírka dobrého umění, svazek 16, Melantrich, Praha, 38 stran, krásné reprodukce
Vyvolávací cena:
90541 - 1893 Korb, Max: Die Schmetterlinge Mittel-Europas, Nürnberg
1893 Korb, Max: Die Schmetterlinge Mittel-Europas, Nürnberg, Theo. Stroefer´s Kunstverlag, (Motýli střední Evropy), 232 stran textu, 30 barevných litografických tabulí, výtisk čís. 543, výborný stav
Vyvolávací cena:
90174 - 1969 Voříšková: Zpívající housle, cikánské pohádky
1969 Voříšková: Zpívající housle, cikánské pohádky, ilustrovala Míla Doleželová, vydala Práce, Praha, 160 stran, dobrý stav
Vyvolávací cena:
90176 - 1940 Wirsing: Der Krieg 1939/40 in Karten, Verlag Knorr & Hi
1940 Wirsing: Der Krieg 1939/40 in Karten, Verlag Knorr & Hirth, München, 80 stran, německý text, mapy, zachovalé
Vyvolávací cena:
96464 - 1915-38 CIGARETOVÉ KARTIČKY  hezká sbírka 3700ks cigaret
+40
1915-38 CIGARETOVÉ KARTIČKY hezká sbírka 3700ks cigaretových kartiček, přes 85% z předválečné doby, barevné litografie, kompletní série, uloženo v originálních albech a zásobníkových listech, vše ve velké krabici, obsahuje různé náměty, např. lodě, zbraně, uniformy, motocykly, auta, lokomotivy, sport, fotbal, fauna, flóra atd., podrobný seznam přiložen, celkem 8kg materiálu, mimořádná nabídka
Vyvolávací cena:
91721 - 1899-1923 OSOBNÍ DOKUMENTY / R-U, ČSR I.  sestava 5ks doku
1899-1923 OSOBNÍ DOKUMENTY / R-U, ČSR I. sestava 5ks dokumentů, mj. cestovní pas aj., znaky opotřebení
Vyvolávací cena:
90111 - 1860-21 sestava 37 kusů svatých obrázků, z toho 3x pří
1860-21 sestava 37 kusů svatých obrázků, z toho 3x přílep, různé provedení, několik s ozdobným okrajem, litografie, s přílepem, tlačené, zlacené apod., uloženo v malém fotoalbu A6, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: